A ProAnt szoftvert használják egyetemi, önkormányzati, alapítványi, non-profit és céges környezetben is.
Egyetemi felhasználók közül a legjelentősebb a Szegedi Tudományegyetem (64 projekt), ahol számos nagy, több száz millió forint összköltségvetésű, és több, önálló költségvetésű egységgel rendelkező pályázat végrehajtása van folyamatban. A rendszer használatának előnyeit felismerve – illetve a további pályázati adminisztrációs szigorítások miatt – az a döntés született, hogy az egyetemen futó összes, nagy költségvetésű pályázat ezt a rendszert fogja használni. Ezen kívül vannak felhasználók a Pannon Egyetemen (3 projekt), a Szolnoki Főiskolán is (3 projekt), a Kecskeméti Főiskolán (2 projekt), az Eötvös Loránd Tudományegyetemen (1 projekt), a Pécsi Tudományegyetemen (10 projekt), a Dunaújvárosi Főiskolán (1 projekt), és az Eszterházy Károly Egyetem (6 projekt).
Több konzorciumvezető részben vagy teljes egészében bevezette a rendszer használatát az általa felügyelt konzorciumi partnereknél is.
- GINOP-2.2.1
- GINOP-2.3.2
- GINOP-2.3.3
- GINOP-3.2.1
- EFOP-2.2.0
- EFOP-2.2.1
- EFOP-2.3.2
- EFOP-3.4.3
- EFOP-3.4.4
- EFOP-3.5.1
- EFOP-3.6.1
- EFOP-3.6.2
- EFOP-4.2.1
- EFOP-4.2.2
A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara kiemelt projekt keretében használta és használja ma is a ProAnt rendszert. Nem csak TÁMOP, de a Széchenyi 2020 programok közül már GINOP típusú pályázatot is kezelnek a rendszerben!
Önkormányzati környezetben jelenleg Jánoshalmán használják a rendszerünket az alábbi pályázat menedzselésében és hamarosan Siklós városában is bevezetésre kerül.
Alapítványi és non-profit környezetben az Egyhajóban Alapítvány és az Universitas-Szeged Szolgáltató Nonprofit Közhasznú Kft használja.
Céges környezetben a Frontendart Kft, DEAK Zrt és DeMaximus Kft használja jelenleg.